Ambalaj ve Temizlik Ürünleri: Tüm Türkiye'ye online satış
Ambalaj ve Temizlik Ürünleri: Tüm Türkiye'ye online satış
MARKALAR

gebze ambalaj firmaları, darıca ambalaj firmaları, tuzla ambalaj firmaları

Paketleme Ürünleri

Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Liste Fiyatı (KDV'li)
45,00 TL
İndirimli Fiyatı (KDV'li )

31,50 TL

Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.

PAKETLEME (AMBALAJLAMA) ÜRÜNLERİ

Ambalajlama ürünleri bir malın veya ürünün genellikle müşteriye daha hijyenik ya da daha derli toplu halde sunulması için kullanılan streç, bant, klips ve lastik gibi ürünlerden oluşur.

Bir mal ne kadar kaliteli olursa olsun etkili bir şekilde sunulmadığı sürece karşı alıcıyı kolaylıkla cezbetmesi beklenen bir durum değildir. Etkili sunum en az ürünün kalitesi kadar önemlidir.

Bu kategorinin ürünlerinden olan streç ana başlık altında gıda streci ve palet streç olarak ikiye ayrılır. Gıda streçleri daha çok lokanta, restoran, cafe gibi yiyecek içecek hizmeti veren kurumlar tarafından tercih edilir. Palet streç ise imalatı tamamlanan mobilya, beyaz eşya gibi ürünlerin sunumunda veya her türlü ürünün paketleme sürecinde koruyucu ekipman olarak tercih edilen ürünlerdir. Streç ürünlerinde genişlik ve uzunluk kadar streçin kalınlığı hakkında bilgi veren mikron değeri de önemlidir.

Bantlar ve bant çeşitlerine gelecek olursak, bu ürünler koli bantları, para bantları, ofis bantları olarak farklı gruplara ayrılmaktadır. Bant çeşitleri arasında en sık kullanılanlar; selobant, kumaş dokulu Duct bantlar, çift taraflı bantlar, geniş enli seloteyp çeşitleri ve yapışkan vidalardır.

Koli bandı, hemen hemen her iş yerinde ve evde sıklıkla ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Taşınma, eşyaları ya da ürünleri paketleme anında elinizin altında olmaması sık karşılaşılan durumlardan bir tanesidir. Bu nedenle çeşitli dükkânları gezerek ihtiyacınızı karşılayabilecek özelliklere sahip olan koli bantlarını aramanız gerekebilir.

Koli Bandı Çeşitleri

Koli bandı çeşitlerinden bahsedildiğinde akrilik koli bantları, hotmelt koli bantları, solvent koli bantları gibi seçenekler karşımıza çıkar. Bu bantlar arasında baskılı yaptırılıp yaptırılamaması, elle kopup kopmaması, dayanıklılık gibi farklar mevcuttur. Bununla birlikte tüm koli bandı çeşitlerinin amaçlarının kolileri bantlamak veya bir şeyleri paketlemek olduğu gerçeği değişmez.

Akrilik yapıştırıcıdan üretilen akrilik koli bantları, naylon ve plastik yüzeylerde kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş bir koli bandı türüdür. Hızlı yapışma ve güçlü bir tutuculuk özelliğine sahip olan bu ürünleri elinizle kopartmanız oldukça zordur.

Hotmelt koli bantları, sıcak eriyik tutkal teknolojisiyle üretilen bantlardır. Bu ürünlerin enleri 25-100 mm, kalınlıkları 30-50 mikron, uzunlukları ise 40-100 metre arasında değişebilmektedir. 60 derece ısıya kadar dayanıklı olan bu bantları elinizle kolayca kopartabilirsiniz. Yüzeye uygulamak için fazla basınç uygulamanız gerekmez. Hava değişimlerine oldukça duyarlı olan bu ürünler, yüksek ısıya maruz kalmadıkları sürece 3-4 yıllık bir raf ömrüne sahiptir. Hotmelt koli bantları, karton kolilerin yanı sıra naylon ve çeşitli plastikler üzerinde de kolayca kullanılabilir. Piyasada bol miktarda bulabileceğimiz bu ürünlerin fiyatı da oldukça düşük düzeylerdedir. Ülkemizde üretimleri yeterli düzeylerde olduğu için, bu ürünlerin ithalatı oldukça düşük düzeylerdedir.

Solvent koli bantları, doğadan elde edilen reçinenin solventle inceltilip film üzerine sürülmesiyle imal edilen koli bandı türüdür. Bu bantlar, PVC yüzeyler ve soğuk zincir ürünlerin ambalajlanması için uygun özelliklere sahiptir. Diğerleriyle karşılaştırıldığında, kalınlık ve uzunluk çeşitliliği çok fazla değildir, fiyatları ise daha yüksektir.

Öne Çıkan Aramalar,

streç fiyatları, gıda streci fiyatları, mobilya streci fiyatları, bant fiyatları, koli bandı fiyatları, ofis bandı fiyatları, kablo klipsleri, para lastiği fiyatları

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et