Ambalaj ve Temizlik Ürünleri: Tüm Türkiye'ye online satış
Ambalaj ve Temizlik Ürünleri: Tüm Türkiye'ye online satış
MARKALAR

gebze ambalaj firmaları, darıca ambalaj firmaları, tuzla ambalaj firmaları

Peçete & Havlu

Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.

PEÇETELER & HAVLULAR

Peçeteler ve havlular, temizlik ve hijyenin sağlanmasında çok önemli rol oynayan, ev ve iş yerleri gibi hemen her alanda kullanılan tek kullanımlık temizlik ürünleri arasında yer alır. Birbirinden farklı peçete ve havlu çeşitleri her türden temizlik ihtiyacına cevap verir.

Peçete ve Havlu Çeşitleri Nelerdir?

Peçeteler kullanım amacına göre pek çok farklı şekil ve işlevsellikte üretilir. Masaüstü dispenser peçeteleri, başta restoran, cafe, lokanta, fabrika, yemekhane gibi toplu yemek servislerinde sıklıkla kullanılan dispenser peçete türüdür. Garson katlama peçeteleri ise bu yerlerde kullanılan lüx peçetlerdir.

Tekçek peçete olarak isimlendirilen türlerde tek seferde tek yaprak alınabilen kolay kullanımlı ve hijyenik peçetelikler olarak öne çıkar. Kutu mendil olarak adlandırılan ve pratik bir kullanım sunan peçete modelleri, çalışma masaları ve mutfak tezgahlarında pratik bir kullanım sunar. Ayrıca kutu mendil çeşitleri çanta içerisinde kolay taşınabildiği için her yere götürülebilir.

Her türlü kurumda ve evde kullanmak üzere üretilen ve dispenser aparatı ile birlikte kullanılan dispenser Z Havlular, içten çekme havlu aparatı ile birlikte kullanılan içten çekme havlular ve sensörlü makinelerde kullanılan fotoselli havlular (hareketli havlular) da hemen hemen tüm kurumlarda özellikle el ve yüz yıkama sonrası tercih edilen havlulardır.

Peçetelerin ve Havluların Kullanım Alanları Nelerdir?

Kağıt peçete ve dispenser peçete çeşitleri ev, işyeri, eğlence merkezi, alışveriş merkezleri gibi yerlerde kullanılır. Kağıt peçete çeşitleri daha çok yeme ve içme faaliyetleri esnasında kullanıldığından evlerin mutfaklarında, yemekle ve içecekle ilgili iş yerlerinde tercih edilir. Dispenser peçete modellerinin masaüstü kullanıma uygun olanları da evlerin mutfakları, kafeler ve lokantaların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Tuvalet ve lavabolarda kullanıma uygun olarak üretilen dispenser Z havlu modelleri; işyeri, alışveriş ve eğlence merkezi gibi yerlerdeki lavabolarda kullanılır.

Peçete Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Peçeteler bez kullanımına göre daha hızlı bir temizlik elde edilmesine yardımcı olur. Peçete ve kağıt havlular tek kullanımlık oldukları ve bez gibi yıkanarak tekrar tekrar kullanılmadıkları için hijyenin sağlanmasında daha etkilidir.

Kutu mendil ve paket peçeteler çantada kolay taşınabildikleri için yolculuk ve piknik gibi faaliyetlerde tercih edilen temizlik malzemeleri arasında ilk sırada yer alır. Özel kapak yapıları sayesinde her seferinde tek bir mendil alınmasını sağlayan kutu mendil çeşitleri ekonomik, pratik ve hijyenik kullanım imkanı sunar.

Masaüstü dispenser peçete çeşitleri de mutfak, ofis masası gibi her ortamda peçeteye rahat ulaşılmasına yardımcı olur.

Hangi Peçeteler Dispenser İçin Uygundur?

Restoran ve umumi tuvaletler başta olmak üzere evlerin ve iş yerlerinin muhtelif yerlerinde kullanılabilen dispenser peçetelikler, genelde z peçete olarak tanımlanan peçete çeşitleri ile kullanılır. Katlanma şeklinden dolayı z peçete olarak isimlendirilen bu peçete çeşidi dispenserlerin biten peçetelerinin yeniden doldurulmasında kullanılır. Z peçete dispenserden çekildiğinde sonraki peçetenin ucun dışarı çıkar ve kullanıma hazır hale gelir. Bu kullanım şekli ile bir sonraki peçeteye temas olmadığından temiz ve sağlıklı bir kullanım elde edilmiş olur.

Peçete Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Peçete alırken kullanım amacının göz önünde bulundurulması doğru ürünün alınması açısından önemlidir. Gündelik ve hızlı kullanım için paketinden veya kutusundan çabuk çıkarılabilecek ürünler tercih edilebilir. Yemek yenilen yerlerde kullanılacak peçetelerin emiciliği fazla olan çeşitler arasından seçilmesi, peçeteden beklenen verimli kullanımın elde edilmesine yardımcı olur.Düğün, nişan, davet, özel toplantılar gibi organizasyonlar için standart peçete yerine daha kaliteli, renkli peçete çeşitleri kullanılabilir.

Ayrıca kurumunuzu ön plana çıkarmak için peçetelerinize firmaya özel adres, logo v.b. baskısı yapılabilir. Bunun için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Öne Çıkan Aramalar,

servis peçete fiyatları, kağıt havlu fiyatları, tuvalet kağıdı fiyatları, dispenser masa peçetesi fiyatları, ıslak mendil fiyatları, Z havlu fiyatları

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et