Ambalaj ve Temizlik Ürünleri: Tüm Türkiye'ye online satış
Ambalaj ve Temizlik Ürünleri: Tüm Türkiye'ye online satış
MARKALAR

gebze ambalaj firmaları, darıca ambalaj firmaları, tuzla ambalaj firmaları

Temizlik Ürünleri

Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Liste Fiyatı (KDV'li)
388,80 TL
İndirimli Fiyatı (KDV'li )

302,40 TL

Sorunuz.
Liste Fiyatı (KDV'li)
37,85 TL
İndirimli Fiyatı (KDV'li )

29,44 TL

Sorunuz.
Liste Fiyatı (KDV'li)
405,00 TL
İndirimli Fiyatı (KDV'li )

315,00 TL

Sorunuz.
Sorunuz.

TEMİZLİK MALZEMELERİ VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Temizlik ürünleri ve malzemeleri her türlü kurumun ve bireyin gereksinim duyduğu birincil ihtiyaçlardır. Fabrika, atelye, ofis, restoran, okul, site, ev v.b temizliği yaparken kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler yaşam alanlarımızı daha hijyenik bir ortama dönüştürmesi nedeni ile sık sık tercih edilir. Bu ürünler yüzey temizleyiciler, el sabunları, bulaşık deterjanları, çamaşır suyu, yağ çözücüler, oda parfümü, kireç çözücü, cam sil, dezenfektan, tuz ruhu gibi kimyasal ürünler olabileceği gibi, mop & fırça, çekpas, tel & sünger, mikrofiber temizlik bezi veya cam bezi gibi ürünler de olabilir.

Kimyasal temizlik ürünleri genellikle sıvı ürünlerdir. Bu ürünler 750 Ml, 1 L, 5 L, 20 L, 30 L gibi bidonlarda satışa sunulurlar. Ev müşterileri daha çok 750 Ml-5 L arası ölçülerdeki ürünleri tercih ederlerken firmalar 20 L ve üzeri bidonları tercih ederler. Yüksek ağırlıktaki ürünler daha ekonomik ürünlerdir.

Gündelik yaşamda insanların ve diğer canlıların kişisel ve yaşam alanlarının temizliğini korumak amacıyla kullanılan temizlik malzemeleri ve temizlik ürünleri sağlığın korunmasını sağlar. Sabunlar, çamaşır suları, çamaşır ve bulaşık deterjanları, mobilya ve yüzey temizleyicileri ve temizlik yaparken kullanılan tüm ekipmanlar temizlik ürünlerini oluşturan başlıca ürünlerdir.

Öne Çıkan Aramalar,

yüzey temizleyici fiyatları, sıvı el sabunu fiyatları, bulaşık deterjanları fiyatları, çamaşır suyu fiyatları, yağ çözücü fiyatları, oda parfümü fiyatları, cam sil fiyatları, kireç çözücü fiyatları, dezenfektan fiyatları, tuz ruhu fiyatları, mop fiyatları, temizlik bezleri

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et