Ambalaj ve Temizlik Ürünleri: Tüm Türkiye'ye online satış
Ambalaj ve Temizlik Ürünleri: Tüm Türkiye'ye online satış

gebze ambalaj firmaları, darıca ambalaj firmaları, tuzla ambalaj firmaları

Gıda Kutuları

Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.

GIDA KUTULARI

Gıda kutuları başta lokanta ve restoranlar olmak üzere çok farklı sektörlerin ihtiyaç duyduğu ambalaj ürünlerindendir. Gıda kutularında en çok tercih edilen hammadde ise kâğıt, karton ve sert plastik ürünlerdir. Kağıtlar ve kartonlar farklı kalınlıklarda kullanılarak hemen her gıda ürünü için rahatlıkla tercih edilebilir. Kağıt ve kartonların gıda kutularında servis malzemesi olarak yoğun şekilde kullanılmasının öncelikli nedeni hijyenik olmasıdır.

Fayat Ambalaj olarak firmamız işletmenizin özelliklerine göre baskılı gıda kutuları da imal etmektedir. Lahmacun kutuları, pizza kutuları, pide kutuları, dürüm kutuları, baklava kutuları, kuru pasta kutuları, baton yaş pasta ve turta kutuları, kandil simidi kutuları gibi çok sayıda gıda kutusu çeşitleri vardır. Gıda kutularından lahmacun, pizza ve pide kutuları genellikle oluklu mukavvadan üretilirler.

Restoran, lokanta ve kafeleriniz için en kullanışlı ve en güzel gıda kutularını da sitemizde bulabilirsiniz. Baskısız veya firmanıza özel olarak tasarlanmış pizza kutusu, lahmacun kutusu, pide kutusu, dürüm kutusu, baklava kutusu, yaş pasta ve kuru pasta kutuları, fast food kutuları modellerimiz ile yiyeceklerinizi gönül rahatlığıyla paket servis olarak veya masada servis edebilirsiniz.

Öne Çıkan Aramalar,

Pide Kutusu Fiyatları, Lahmacun Kutusu Fiyatları, Pizza Kutusu Fiyatları, Baklava Kutuları

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et