Ambalaj ve Temizlik Ürünleri: Tüm Türkiye'ye online satış
Ambalaj ve Temizlik Ürünleri: Tüm Türkiye'ye online satış

gebze ambalaj firmaları, darıca ambalaj firmaları, tuzla ambalaj firmaları

Gıdasal Ürünler

Liste Fiyatı (KDV'li)
11,36 TL
İndirimli Fiyatı (KDV'li )

8,33 TL

Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.
Sorunuz.

GIDASAL ÜRÜNLER

Gıdasal ürünlerimiz: baharat, tuz, şeker, çay, turşu, ketçap, mayonez gibi ürünlerdir.

Baharat Çeşitleri

Baharatlar, insanlar tarafından binlerce yıldır doğal tatlandırıcı olarak kullanılan ürünlerdir. Kahvaltılık ürünler, yemekler, salatalar, deniz ürünleri ve hamur işleri, baharat çeşitleri kullanılarak lezzetli duruma getirilir. Baharat türleri, toz, kök, yaprak, çiçek veya tane olarak tüketilebilir. Bir yemeğe veya içeceğe yapım aşamasında ya da yapıldıktan sonra eklenebilir. Kekik, karabiber, kırmızı biber, tatlı toz biber, pulbiber, kimyon, nane, defne, zerdeçal, köri, sumak, isot, çörek otu, susam, tarçın ve hindistan cevizi başta olmak üzere baharatlar, mutfakların vazgeçilmez lezzet vericileri arasında yer alıyor.

Farklı markalar tarafından üretilmiş olan baharat çeşitleri, geniş bir ürün yelpazesi içerisinde tüketicilerle buluşuyor. Baharat çeşitleri, paket olarak ya da özel kavanozlarda tüketicilerin tercihine sunulur. Ürün miktarı bakımından da tüketicilerin seçim alternatifleri bulunuyor. Zengin ürün çeşitliliği, baharat fiyatlarının değişkenliğe uğraması olası bir durumdur. Her baharat çeşidi için ortaya farklı bir fiyat çıkıyor. Fiyat değerlendirmesi ve karşılaştırması yapabilmek için tüketicilerin öncelikli olarak hangi baharat türüne ihtiyaç duyduklarını belirlemeleri tavsiye edilir. Ardından her baharat çeşidi için sunulmuş olan seçenekler arasından en uygun bulunan üründe karar kılınabiliyor.

Tuzlarımız

Satışa sunduğumuz tuzlar stick tuzlar ve sofra tuzları olarak ikiye ayrılmaktadır. Stick tuzlar lokanta, restoran, yemekhane ve cafe gibi hemen hemen tüm yiyecek ve içecek hizmeti veren yerlerde kullanılan ve kağıt ambalaja sarılı tek kullanımlık tuz çeşididir. Tüketicinin kullandığı bu ürünün kullanımı hem pratik hem de hijyeniktir. Mutfakta yemek üretimi için kullanmaya uygun değildir. Sofra tuzları ise daha çok yemek üretimi esnasında tercih edilen ve poşetle ambalajlı ürünlerdir. Bununla birlikte evlerde tuzluk içerisinde kullanılan tuzlar bu tuzlardır.

Şekerlerimiz

Satışa sunduğumuz şekerler, stick çeker (çubuk şeker) ve sargılı küp şekerlerdir. Stick şekerler 3 gr, 4 gr, beyaz şeker, esmer şeker gibi niteliklerle ön plana çıkarken, sargılı küp şekerler tekli küp şekerler, çiftli küp şekerler gibi özellikler taşır. Bu ürünlerde dilerseniz firmanıza özel logo ve iletişim bilgileri baskıları yapılabilir. Bunun için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Turşularımız

Satışa sunduğumuz turşularımız tombul turşu, sivri turşu ve salatalık turşu (kornişon)'dur.

Öne Çıkan Aramalar,

stick tuz fiyatları, lokanta tuzu fiyatları, stick şeker fiyatları, sargılı küp şeker fiyatları, baharat fiyatları, pulbiber fiyatları, kimyon fiyatları, isot fiyatları

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et